رونمایی از لوکس ترین پلی استیشن 5 جهان

4 اسفند 1399

شرکت روسی Caviar که به تولید محصولات لوکس به خصوص با طلا مشهور است، از لوکس ترین پلی استیشن های 5 جهان رونمایی کرد.

به گزارش دریچه، شرکت Caviar یک شرکت روسی بوده که به تولید محصولات لوکس به خصوص با طلا مشهور است. همانطور که پیش‌تر نیز از محصولاتی نظیر آیفون 12 پرومکس با روکش طلا رونمایی کرد، حالا در اقدامی جدید قصد دارد تا لوکس ترین پلی استیشن 5 جهان را با طراحی منحصر به فرد خود به یک محصول پریمیوم تبدیل کند. به دلیل ویژگی های ظاهری این محصول، Caviar نام آن را “Golden Rock” گذاشته است.

جزئیات طراحی لوکس ترین پلی استیشن 5 جهان

کار بر‌روی این محصول لوکس 4 ماه طول کشیده است و در روند تولید آن از متخصصین کار با طلا استفاده شده است. هر کنسول با 4.5 کیلوگرم طلای 18 عیار که باید به صورت 8 ورق جداگانه به شکل هندسی در‌آیند، پوشانده شده است. همچنین جنس کنترلرها نیز از چرم تمساح خواهد بود که قطعا به لوکس بودن این دستگاه اضافه خواهد کرد.

لوکس ترین پلی استیشن 5 جهان

همانطور که انتظار می رود این دستگاه ارزان قیمت نخواهد بود و قیمت حدودی آن که توسط Caviar اعلام شده است، نیم میلیون دلار می باشد. با وجود آنکه تنها 9 نسخه از این پلی استیشن تولید خواهد شد، این شرکت تا الان حدود 1342 درخواست برای خرید این دستگاه لوکس دریافت کرده است، از بین افرادی که سفارش خود را ثبت کرده‌اند می‌توان به لبرون جیمز ستاره بزرگ بسکتبال و بسیاری از تاجران مشهور کشورهای مختلف اشاره کرد.

لوکس ترین پلی استیشن 5 جهان

Caviar برای افراد ثروتمندی که نمی‌خواهند یا نمی‌توانند برای داشتن یک پلی استیشن خاص این مقدار هزینه کنید، 99 عدد از دو مدل خاص دیگر با قیمت پایین‌تر تولید کرده که در آنها از کربن و چرم استفاده شده است. قیمت مدل تولید شده از فیبر کربن 5830 دلار است و قیمت پلی استیشن 5 تولید شده از چرم 8140 دلار است. همچنین کنترلرهای این مدل‌ها نیز از کربن و چرم بوده که جلوه مشکی رنگ بسیار خاصی دارند.

با توجه به نکاتی که گفته شد، اگر شما هم جزو افرادی هستید که علاقه‌مند به مدل‌های لوکس بازار هستید و دوست دارید تا وسایلی خاص و ویژه داشته باشید این محصولات میتواند پیشنهادهای خیلی خوبی برای شما باشند. البته اگر به غیر از علاقه، حداقل چند صد میلیونی از ارز رایج کشور را در حساب خود داشته باشید./sakhtafzarmag

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید *