گلکسی بادز لایو به شماری از قابلیت‌های گلکسی بادز پرو مجهز شد

10 اسفند 1399

جدیدترین بروزرسانی نرم‌افزار هدفون تو گوشی تمام ‌بی‌سیم گلکسی بادز لایو سامسونگ شماری از قابلیت‌های گلکسی بادز پرو را به این هدفون می‌آورد.

به گزارش دریچه، جدیدترین به‌روزرسانی نرم‌افزار هدفون توگوشی تمام‌بی‌سیم گلکسی بادز لایو سامسونگ (Samsung Galaxy Buds Live) شماری از قابلیت‌های گلکسی بادز پرو را به این هدفون می‌آورد. براساس گزارش خبرگزاری GSMArena، ایرباد لوبیاشکل سامسونگ از این پس می‌تواند به‌صورت خودکار در بین گوشی‌ها و تبلت‌های سری گلکسی که مبتنی‌بر رابط کاربری One UI 3.1 هستند جابه‌جا شود.

خرید آنلاین هدفون بی سیم سامسونگ مدل Galaxy Buds Live

در کنار این‌ها کاربران گلکسی بادز لایو به قابلیتی دست پیدا می‌کنند که صداهای خروجی را تقویت می‌کند تا کسانی که مشکل شنیداری دارند، بتوانند از گلکسی بادز لایو به‌عنوان سمعک بهره بگیرند. یکی دیگر از قابلیت‌های اضافه‌شده، منوی کنترل بادز درون بخش بلوتوث است.

خرید آنلاین هدفون بی سیم سامسونگ مدل Galaxy Buds Pro

توضیحاتی که سامسونگ به‌همراه به‌روزرسانی جدید ارائه داده است اعلام می‌کند گلکسی بادز لایو پس از نصب این به‌روزرسانی کیفیت خروجی بهتری دارد و بهینه‌سازی‌هایی روی قابلیت‌های ارتباطی و عمر باتری آن اعمال می‌شود. به‌روزرسانی جدید نسخه‌ی فرم‌ور هدفون را به R180XXUOAUB5 ارتقا می‌دهد و فعلا در کره‌ی جنوبی با حجم 2.2 مگابایت در دسترس قرار گرفته است.

انتظار داریم فرم‌ور R180XXUOAUB5 به‌زودی در دیگر مناطق دنیا نیز منتشر شود. همچنین انتظار می‌رود به‌روزرسانی مشابهی برای هدفون گلکسی بادز پلاس نیز در دسترس قرار بگیرد. سامسونگ پیش‌تر گفته بود قابلیت‌های مورداشاره به هدفون‌های قدیمی سری گلکسی بادز نیز اضافه می‌شوند./zoomit

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید *