فهرست گوشی ‌های ال ‌جی که به اندروید 12 و اندروید 13 به‌روزرسانی می‌شوند

23 فروردین 1400

ال‌جی امروز رسما زمان انتشار اندروید 11 برای گوشی‌های فعلی‌اش را تأیید و حتی اعلام کرد در آینده، اندروید 12 و اندروید 13 هم برای این گوشی‌ها منتشر خواهد شد.

به گزارش دریچه، چندی پیش، ال‌جی اعلام کرد تا چند ماه دیگر از صنعت موبایل خارج می‌شود و دیگر گوشی جدیدی تولید نخواهد کرد؛ بااین‌حال، همچنان به پشتیبانی از گوشی‌های فعلی خود ادامه خواهد داد و حتی نسخه‌های جدید اندروید را برایشان منتشر خواهد کرد. ال‌جی امروز رسما زمان انتشار اندروید 11 برای گوشی‌های فعلی‌اش را تأیید و حتی اعلام کرد در آینده، اندروید 12 و اندروید 13 هم برای این گوشی‌ها منتشر خواهد شد.

مدتی قبل، وب‌سایت آلمانی شرکت ال‌جی به زمان‌بندی انتشار اندروید 11 برای گوشی‌‌های این شرکت اشاره کرده بود. حال، وب‌سایت اندروید آتوریتی به این موضوع اشاره کرده است که بسیاری از گوشی‌‌های ال‌جی تا سه‌ماهه چهارم سال 2021 به‌روزرسانی اندروید 11 را دریافت خواهند کرد‌. ناگفته نماند هم‌اکنون گوشی V60 به اندروید 11 به‌روزرسانی شده است.

در‌ادامه، فهرست گوشی‌‌های ال‌جی را مشاهده می‌کنید که به اندروید 11 به‌روزرسانی می‌شوند.

گوشیزمان عرضهوضعیت
LG Velvet 5Gآوریل سال ۲۰۲۱کامل‌شده
LG G8Xسه‌ماهه سوم ۲۰۲۱در حال آزمایش
LG Velvet 4Gسه‌ماهه چهارم ۲۰۲۱در حال آزمایش
LG G8Sسه‌ماهه چهارم ۲۰۲۱در حال آزمایش
LG Wingسه‌ماهه چهارم ۲۰۲۱در حال آزمایش
LG K52سه‌ماهه چهارم ۲۰۲۱در حال آزمایش
LG K42سه‌ماهه چهارم ۲۰۲۱در حال آزمایش

بازهم باید به این موضوع اشاره کنیم که این اطلاعات چون به وب‌سایت آلمانی ال‌جی مربوط می‌شوند، ممکن است در کشورهای مختلف با تغییراتی همراه باشند. این احتمال وجود دارد که تعدادی از گوشی های ال جی در برخی کشورها به‌روزرسانی دریافت نکنند.

وب‌سایت کره‌ای شرکت ال‌جی هم تأیید کرده است که اندروید ۱۱ برای گوشی‌هایی مانند V50 ،‌V50S ،‌Q31 ،‌Q51 ،‌Q61 ،‌Q70 ،‌Q92 و Q9 One منتشر خواهد شد. در این وب‌سایت، به انتشار اندروید ۱۲ و اندروید ۱۳ هم اشاره شده است که در‌ادامه، فهرست این گوشی‌‌ها را هم ملاحظه می‌کنید.

گوشیاندروید ۱۲اندروید ۱۳
LG Wingبلهبله
LG Velvetبلهبله
LG Velvet LTEبلهبله
LG V50sبلهخیر
LG V50بلهخیر
LG G8بلهخیر
LG Q31بلهخیر
LG Q52بلهخیر
LG Q92بلهخیر

ال‌جی قبلا اعلام کرده بود که به‌روزرسانی گوشی‌های این شرکت در کشورها و منطقه‌های مختلف متفاوت خواهد بود و احتمال دارد به‌روزرسانی‌های جدید در برخی کشورها منتشر نشوند. همچنین، این شرکت تأیید کرده است که انتشار به‌روزرسانی‌های جدید به سیاست‌های گوگل هم ارتباط دارد؛ به‌همین‌دلیل، ممکن این فهرست تغییر کند./zoomit

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید *